ECOQUEST ; NASA SERTİFİKASINA SAHİP DÜNYANIN İLK VE TEK FİLTRESİZ HAVA VE YÜZEY TEMİZLEME - ARINDIRMA SİSTEMİ…
 

HAKKIMIZDA

 

 
TANITIM VİDEOSU

Devamı

 
NEDEN ECOQUEST
Son zamanlarda sıkça üzerinde düşündüren bir konu olan indoor (iç mekan) hava kirliliği insan yaşamını direkt etkilemektedir.İç mekan hava kirliliğini...

Devamı

 
HAKKIMIZDA
Demo Dış Tic. Ve Paz, A.Ş olarak ,1988 senesinden bugüne temizlik,hijyen ve diğer sağlıklı yaşam teknolojileri konusunda hizmet vermekteyiz. Bugün ...

Devamı

 
 
 

 

Demo Dış Tic. Ve Paz, A.Ş olarak ,1988  senesinden bugüne  temizlik,hijyen ve diğer sağlıklı yaşam teknolojileri konusunda hizmet vermekteyiz.
Bugün dünyada bir çok aile ve birey yaşamının neredeyse %90’ını kapalı mekanlarda sürdürüyor.

Kapalı mekanlarda soluduğumuz hava ve temas halinde olunan yüzeler, hepimizin sağlığını ciddi şekilde tehlikeye atacak boyutta. Oturduğumuz, yattığımız, üzerinde yürüdüğümüz her yerde milyonlarca mite, bakteri, virüs,mikrop yaşıyor.

Bunların bir kısmına belki bağışıklık kazanmış olabiliriz. Ancak sayısı her geçen gün artan solunum yolu hastalıkları ve tüm dünya sağlığını tehdit eden yeni virüs ve diğer mikro-organizmalar düşünülürse ciddi anlamda bu konuda alternatif önlemlere ihtiyacımız olduğu  bir gerçektir.

Sigara dumanı, diğer duman ve kokular hepimizi rahatsız edip sağlığımızı tehdit ediyor.

Ürün portföyümüz çok büyük bir oranda, raflarda satışa sunulmayan ve alternatifi olmayan ve sağlıklı yaşam konusunda çözüm sağlayan  ürünlerden oluşmaktadır.

Devlet kuruluşları,Türk Silahlı Kuvvetleri,saygın özel sektör firmaları ve binlerce konut ürünlerimizi senelerdir kullanmakta ve satış sonrası hizmetlerimizden yararlanmaktadır.

Türkiye Mümessili ve distribütörü olduğumuz ECOQUEST Hava Kalite Sistemleri,ORECK Yıkanabilir filtreli Hava Temizleme makineleri, LAUNDRY PURE Deterjansız çamaşır yıkama sistemleri,PURELIGHT UV Sterilizatörler ve Hava Temizleme makineleri,Mangio Fuocco Yeni nesil Yangın söndürücüler ,SAXEL-ROBBY Buharlı temizlik Sistemleri ve diğer  ürün çeşitleri ile, müşterilerimizin yaşamlarını geçirdiği ortamlarda alternatifsiz ve pratik  çözümler sunmaktayız.

Misyonumuz ,siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için  yaşamınızı daha sağlıklı ve kolay hale getiren yeni ürün çeşitlerini  sağlamak ,satış ve satış sonrası hizmetlerimizin kalitesini arttırmaya çalışmaktır

 

 
 
 

Copyright ©  Demo Dış Tic. & Pazarlama A.Ş.
Fatih Sultan Mehmet Mahallesi. Asude Sok No:9/B 34470 Etiler- İstanbul / Türkiye
Tel: 00 90 212 323 29 92-93   Fax: 00 90 212 323 39 34   Email : demo@demogrup.com