ECOQUEST ; NASA SERTİFİKASINA SAHİP DÜNYANIN İLK VE TEK FİLTRESİZ HAVA VE YÜZEY TEMİZLEME - ARINDIRMA SİSTEMİ…
 

Fresh Air To Go

 
 
TANITIM VİDEOSU

Devamı

 
NEDEN ECOQUEST
Son zamanlarda sıkça üzerinde düşündüren bir konu olan indoor (iç mekan) hava kirliliği insan yaşamını direkt etkilemektedir.İç mekan hava kirliliğini...

Devamı

 
HAKKIMIZDA
Demo Dış Tic. Ve Paz, A.Ş olarak ,1988 senesinden bugüne temizlik,hijyen ve diğer sağlıklı yaşam teknolojileri konusunda hizmet vermekteyiz. Bugün ...

Devamı

 
 
 
 

TEKNİK ÖZELLİKLER

• 12 V DC yada 110-240 VAC 50/60 hz
• Çalışma sıcaklığı (7°C - 38°C)
• Maksimum 10 watt
• Sabit 6 KV DV iğne iyon jeneratörü
• 3 tademeli fan
• Sigorta sadece (12 V DC adaptör):1.6 amp (short buse type)
• Ebatlar: 10cm x 15cm x 3cm
• Ağırlık: 230 gr.
• Garanti koşullarını inceleyin.
 
 

 

Hava temizliyeciden daha ötesi:
“Fresh Air To Go” ile NASA’nın uzaymekiklerinin içindeki havayı temizleme sırasında kullandığı prosesi gerçekleştiren SynAirG teknolojisini, bulunduğunuz her yere taşıyorsunuz. İster otomobilinizin sürücü koltuğunda, ister ofisinizde ki koltuğunuzda oturun “Fresh Air To Go” UV ışını ve özel metallerin birlikte oluşturduğu (RCI) Radyan katalitik iyonlama prosesini gerçekleştirmektedir. Aktiv olmuş oksijen ve iyonlamanın gerçekleştirdiği bu eşsiz sinerji  sadece ECOQUEST ürünlerinde olan oldukça etkili”Supercharged” Ecotech prosesini meydana getirir. Bu işin sadece başlahğıç kısmı, Ecotech asıl fonksiyonunu cihazın dışındaki havadaki kirletici partikülleri ve allerjenleri yok eder.

“Fresh Air To Go”yu sizinle birlikte her yere götürün...
Çartanıza sığacak kadar küçük ve her yere götürebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. 
İçindeki alternatifsiz teknoloji ile bu küçük cihaz hergün işle ev arasındaki otomobil yolculuğunuzda yada tatil programınız sırasında yada ofisinizde saniyeler içinde soluduğunuz hava içindeki duman, kokuları ve kirleteci maddeleri yok eder.
Tabiki ofisiniz ve otomobilizden başka yerlerde de temiz, taze ve mikroplardan arınmış havaya ihtiyacınız var. Yeni “Fresh Air To Go”yu ister teknenizde ister karavanınızda da kullanabilirsiniz. Tek ihtiyacınız bir güç kaynağına yakın olmanız.

 

 
 
 

Copyright ©  Demo Dış Tic. & Pazarlama A.Ş.
Fatih Sultan Mehmet Mahallesi. Asude Sok No:9/B 34470 Etiler- İstanbul / Türkiye
Tel: 00 90 212 323 29 92-93   Fax: 00 90 212 323 39 34   Email : demo@demogrup.com