ECOQUEST ; NASA SERTİFİKASINA SAHİP DÜNYANIN İLK VE TEK FİLTRESİZ HAVA VE YÜZEY TEMİZLEME - ARINDIRMA SİSTEMİ…
 

Negatif iyonların mucizelerinden bazıları

 
 
TANITIM VİDEOSU

Devamı

 
NEDEN ECOQUEST
Son zamanlarda sıkça üzerinde düşündüren bir konu olan indoor (iç mekan) hava kirliliği insan yaşamını direkt etkilemektedir.İç mekan hava kirliliğini...

Devamı

 
HAKKIMIZDA
Demo Dış Tic. Ve Paz, A.Ş olarak ,1988 senesinden bugüne temizlik,hijyen ve diğer sağlıklı yaşam teknolojileri konusunda hizmet vermekteyiz. Bugün ...

Devamı

 
 
 

 

Negatif iyonların mucizelerinden bazıları şöyle sıralanabilir: Stres,depresyon,zihinsel yorgunluk,uykusuzluk,kas yorgunluğu,migren,erken cilt kırışması,cilt bozuklukları,tansiyon,romatizmal ağrılar,çağımızın hastalığı kabul edilen,özellikle çocukları vuran astım ve alerjiler,nefes darlığı,mikrobik enfeksiyonlar gibi pek çok rahatsızlığı sürekli kullanımda tedavi ediyor.Bayanların periyot dönemlerinde,düzenleyici bir etkisi olduğu gibi gerilim ve sancıları 8 hafta gibi bir sürede ortadan kaldırıyor.
Sinek,beyaz karınca ve hamamböceği gibi zararlılar yüksek Negatif Hava İyonu içeren odaları çoğalmaya ve yerleşmeye uygun görmezler.Bu şekilde,eviniz bu zararlılardan doğal bir şekilde kurtulmuş olur.

NEGATİF İYONUN HASTALIKLARA ETKİLERİ:

1)Astım: Negatif iyonizasyon.Solunum broşlarını genişletir ve onların titreşimli kirpiklerinin hareketlerini hızlandırır,bu da solunum rahatlamasını ve akciğerin havalandırılmasını sağlar.(Prof BOULATOV 3000 astımlı hastanın tedavisinde %90 iyileşme elde etmiştir.)

2)Kanla İlgili Problemler: Negatif iyonizasyon,kandaki kolesterol,şeker,asit,(ph) oranını düşürür.Ek olarak evlerinde negatif iyonizasyon tedavisi gören hastaların 50sindeki hiperglisemik (erken şeker hastalığı hali) grafiği yarıya düşmüştür.(Prof BOULATOV kan tansiyonu tedavisinde %80 başarı elde etmiştir.)

3)Migren: Negatif iyonizasyon,prensip olarak migrene sebep olan oksijenizasyon (oksijen yenileme) yetersizliği ve kılcal damarların daralması ile savaşır.(Prof AWKINS,migren krizlerinin tedavisinde %74 iyileşme elde etmiştir.)Negatif iyonizasyonunun bağışıklık sistemi korunmasının verimliliğinin takviye etmesinin oy birliği ile kabul edildiğini hatırlayınız.

4)Yorgunluk-Sıkıntı-Depresyon: Negatif iyonizasyon:bağışıklık sisteminin etkililiği,canlılık rezervleri ve enerjisinden sorumlu besinlerin paslanma sürecini düzelten bir aşırı oksijenlendirme getirmiştir.

5)Uykusuzluk: Negatif iyonizasyon,uykumuzun kalitesinden ve uyanmamızdan birinci dereceden sorumlu olan seretonin (kanda bulunur) üzerinde bir düzenleyici etkisine sahiptir.(Prif.DELENAU,iyonizasyon tedavisi gören insanların %80inin ev uykularında kalıcı bir düzelme elde edilmiştir.)

6)Alerji-Artroz-Romatizma: Negatif iyonizasyon,seretonin oranını normale döndürür ve kortizol (kortizona yakın bir salgı) anti sızı ve anti iltihap salgılamasını teşvik eder.Anti-histaminiklerle aynı özelliğe sahip Negatif iyonların üretimi alerji halinde,aynı isimdeki ilaçlar gibidir.(Prof.THVEVKİ,iyonizasyon sayesinde romatizmal krizlerin 80inde iyileşme elde etmiştir.)Hava İyonizasyonu,bağışıklık sistemi korumasının verimliliğini takviye etmesinin oy birliği ile kabul edildiğini hatırlayınız.

7)Moral - Motivasyon: Havadaki olumlu gelişme duyularımız ve beyin tarafından derhal algılanır ve insanlara mutluluk,  pozitif enerji, düzgün düşünme ve muhakeme, sükunet, hislerini ön plana çıkarır.

 

 
 
 

Copyright ©  Demo Dış Tic. & Pazarlama A.Ş.
Fatih Sultan Mehmet Mahallesi. Asude Sok No:9/B 34470 Etiler- İstanbul / Türkiye
Tel: 00 90 212 323 29 92-93   Fax: 00 90 212 323 39 34   Email : demo@demogrup.com